ING konto spořicí účet

Jedním z prvních spořicích účtů na českém trhu bylo ING konto, spořicí účet, který na sebe upozornil masivní marketingovou kampaní. Dále díky síti aktivních finančních poradců si získal řadu klientů po celé zemi. Mnoho z klientů svůj spořicí účet od ING Bank nezrušilo a stále jej aktivně používá.

Klienti klientům

Většinou si spořicí účet pořídili klienti, kteří přímo spolupracovali s vlastním finančním poradcem, který jim tento účet, v závislosti výhodným podmínek zřídil. Sama ING Bank následně majitele těchto spořicích účtů motivovala k doporučení ING konta s tím, že jim na tento účet přibude jednorázová částka v řádu stovek korun českých.

Díky tomu, spolu s marketingovou kampaní je dnes ING konto vůbec nejrozšířenějším spořicím účtem na území ČR.

Zřízení online

Dalším krokem, který posunuje možnosti fungování a zřízení spořicího účtu ING konta je online forma. Žadatel tak nemusí nikam chodit a vše si pohodlně, rychle a bez zbytečného omezování zřídí z pohodlí svého domova.

Hledáte výhodné “životko”? Vyzkoušejte i životní pojištění ING Smart a budete překvapeni.

Zhodnotí peníze zdarma

Jednou z velice výhodných a příznivých vlastností spořicího účtu ING konto je, že je zcela bez poplatků a to jak při zřízení, tak užívání, ani správu a už vůbec ne za transakce. Tím je ING konto jedním z nejvýhodnějších a nejoblíbenějších spořicích účtů zároveň.

Bez podmínek

Užívání spořicího účtu ING konto není podmíněno ani určitým počtem transakcí, hodnotou odeslaných ani přijatých plateb, či jejich pravidelností. Když uživatel účtu sám uvážlivě zhodnotí, že si na spořicí účet nebude nic posílat, nemusí. Pokud naopak bude denně odesílat markantní objemy peněz, je to čistě na něm. Stejně tak odchozí platby. Vždy se k datu zúčtování zhodnotí částka, která byla k dispozici.

ING konto spořicí účet jako dobrý krok ke zhodnocení

ING konto spořicí účet je výhodný a zároveň drží s konkurencí krok a nabízí vždy velice výhodné, pokud ne zrovna nejvýhodnější podmínky na trhu. Plusem je jednoduché ovládání, ale přitom v soudružnosti s ochranou financí vlastníka účtu.

ING konto spořicí účet
ING konto spořicí účet

1 komentář u „ING konto spořicí účet

  1. ING spořící účet byl vždy jeden z nejlepších. Škoda, že se spořící účty v poslední době tak strašně propadly a nabízejí čím dál tím menší procenta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *